Борьба Дайтона Груп за Протасов Яр принимает криминальный оттенок

олова громадської організації «Захистимо Протасів Яр» Роман Ратушний заявив про погрози фізичною розправою у свій бік.

Про це Ратушний повідомив у коментарі hromadske.

«Від початку протистояння громади Протасового яру з дніпровським забудовником ТОВ «Дайтона Груп» на адресу координаторів громади надходили погрози, зокрема і фізичним знищенням. Але саме після першого програшу забудовника в суді, який заборонив йому проводити роботи у Протасовому яру, у нас з’явились підстави вважати що ці погрози можуть бути реалізовані», — повідомив Ратушний.

За його словами, до погроз, зокрема, причетний колишній голова партії «УКРОП» Геннадій Корбан.

«Спочатку Геннадій Корбан, який за словами самого забудовника разом з Олегом Левіним є бенефіціарами проекту будівництва, почав публічно погрожувати мені долею Сергія Рудика», — наголосив Ратушний.

Голова ГО «Захистимо Протасів Яр» також розповів подробиці нападу на координаторку організації і фронтову волонтерку Юлію Кононенко.

«Їй завдав удару в голову один з охоронців будівництва… Згодом в неї діагностували струс мозку та забій щелепно-лицьової ділянки. Нападника поліція відпустила в той же вечір. Через пару днів на її мобільний телефон подзвонив керівник охорони будівельного майданчика Нікітін Дмитро В’ячеславович і почав погрожувати їй та її сину розправою в разі якщо вона не забере з поліції заяву про напад», — наголосив Ратушний.

Він також додав, що того ж вечора зустрівся з Нікітіним, який почав погрожувати йому та координаторам громади, а також сім’ї Кононенко, «зокрема казав що спалить меблевий салон який їй належить і його люди поб’ють її та її сина». Ратушний наголосив, що щодо цього інциденту були написані заяви в поліцію.

Також Ратушний додав, що після цього з двох різних джерел він отримав інформацію, що погрози на його адресу «будуть реалізовані після того, як Корбан повернеться в Україну».

«Саме після його повернення, мене застерегли, що з найближчим часом я «просто зникну і в кращому випадку тобі поламають ноги». В той же вечір я з сусідами спіймав двох спортивних молодиків при спробі порізати наш намет у Протасовому яру, вони приїхали на автомобілі з дніпровськими номерами», — розповів він.

Ратушний наголосив, що «виходячи з ситуації станом на сьогодні я маю
всі підстави вважати, що моєму життю та здоров’ю загрожує небезпека».

Истчоник:  https://hromadske.ua

 

Об авторе

prestupnik.net

Просмотреть все сообщения