Андрій Федорчук: «чекотило-аферист» залякує Рівнинщину

26 лютого, у Києві відбувся суд над рівненським кримінальним авторитетом-аферистом Андрієм Федорчуком. Про це повідомляється на сторінці “Новини Рівне” у Facebook.“Суд над рівненським чекотилом-аферистом Федорчуком відбувся 26.02.2019 о 13:50 год. в Київському апеляційному суді. Генеральна прокуратура подала апеляцію на зміну запобіжного заходу (наполягає змінити цілодобовий домашній арешт, при наявності браслету на арешт з позбавленням волі)”, – йдеться у повідомленні.

Два тижні тому президент Порошенко у Рівному “закрив” кримінального афериста Федорчука, який облив кислотою місцевого депутата. Ніхто не сподівався на зустріч депутата Рівненської міської ради від ВО «Свобода» Іванової А.Г. з Президентом України.

Сама Іванова навіть не вірила, що матиме змогу поспілкуватися із Президентом, який і дав обіцянку, що займеться особисто та покарає кримінального афериста Федорчука Андрія, який задумав і облив її кислотою, як активістку Гандзюк Катерину.

Анна Григорівна Іванова, як активіст та депутат, надалі бореться з «нечистю Федорчуків». Сьогодні нарешті приїхала з Департаменту cтратегічних розслідувань, які підпорядковуються тільки президенту і арештували та забрали афериста до Києва. Діяльність Федорчука А.Б. вже триває довгий час, і зупинити його крім Президента ніхто не в змозі.

Пізніше з’явилися усі відеодокази кримінальних правопорушень рівненського афериста Федорчука.

15 лютого Печерський районний суд м. Києва відпустив рівненського кримінального авторитета Федорчука під домашній арешт. Заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін заявив, що “цей покидьок буде за гратами”. Додамо, що нещодавно також стали відомі нові подробиці гучного затримання афериста “Федора”.

Наразі жертви Андрія Федорчука об’єднуються для того аби дати свідчення проти рівненського афериста. Вони пишуть заяви та звернення до Департаменту стратегічний розслідувань Нацполіції. У коментарі постраждалі заявляють, що чекають справедливого рішення київського суду та закликають суддів не продаватися за криваві гроші Федорчука.

Источник:   http://vse.media

Об авторе

prestupnik.net

Просмотреть все сообщения